Untitled Document

How to set-up PPP dialin and callback service [en] [lt]
JAVA + SSL programming [en]
Modified WAP-IRC gateway by Tomas Vilda (originaly written by Alan Cox) [en]
Adsense Simple - manage adsense account with a mouse! [en]
TBarcode component for Borland C++ Builder [en]
Car route generator [lt]
Macromedia Dreamweaver MX 6.1 windows-1257 code table patch [download]
IBM Scan Codes, EBCDIC Codes, ASCII Table, Extended ASCII Codes, HTML Codes [en]
Love Test - calculate your love between you and other person [en]
Smiles on web and in real world [lt]

Automobilių kurso generavimo programa

Apie

Iš pradžių papasakosiu istorija, kaip ši programa atsirado, tada suprasite ir kam ji skirta. Kažkada vienas žmogus dirbęs vienoje įmonėje, paprašė manęs pagalbos. Pas juos įmonėje greitai turėjo būti vykdomas auditas, o viena iš audito dalių yra ataskaita apie automobilių, priklausančių įmonei, kiekvienos dienos nuvažiavimo kelias ir kiek tas automobilis pravažiavo. Tai kaip taisyklė, pagal įstatymus normaliai nėra atliekama, todėl viskas suverčiama ant buhalterių paskutinėm dienom prieš audita. Jis turi pats sugeneruoti (sufalsifikuoti automobilių judėjimo kelius ir jų nuvažiuotus kilometrus). Taigi tas žmogus ir buvo vienas iš tų asmenų, kurie buvo atsakyngi už šitą generavimą. Taigi jis kreipėsi į mane, ar nebūtų galima sukurti tokios programėlės, kuri automobilio maršrutus ir kilometražą sugeneruotu pati. Aš žinoma pasistengiau ir jam padėjau. Tai buvo maždaug 2001 metai. Neseniai jis paskambino man ir paprašė, kad truputi pakeisčiau tą programėlė. Bet per tą laiką aš jau seniai buvau netekęs programos kodus ir to padaryti negalėjau, bet gavau iš jo pačia programą (kurios irgi pas mane jau nebebuvo). Taigi sugalvojau paviešinti. Kiek supratot iš paskutinių sakinių. Ši programa nebepalaikoma! Nėra jos išeities kodų. Ir tikrai nesiruošiu jos rašyti iš naujo. Dabar kai ją išsibandžiau, pamačiau, kad ji tikrai nepertobuliausiai veikia ir dar galima būtų ją taisyti ir plėsti galimybes iki begalybės, kol buhalteriai tereikėtų spustelt vieną mygtuką ir automobilių maršrutai už visą laiką, kai tai nebuvo daroma atsidurtu excel'io failuose paruošti spausdinimui ir pasirašymui.

Programos funkcijų aprašymas

Pagrindinis langas:

dienos - tai dienų skaičius, kurioms jums reikia sugeneruoti automobilių maršrutus.

kilometrai - padarytas kaip įvedimo laukas, tačiau jis nereaguoja į įvestą reikšmę, o tik parodo, kiek kilometrų sudaro visas automobilio maršrutas per įvestą dienų skaičių.

generuok - maršruto generavimas.

metai ir mėnesis - įvedus šiuos duomenis ir paspaudus mygtuką dienos automatiškai į laukelį dienos įrašoma įvestų metų ir mėnesio darbo dienų skaičius, t.y. kiek pasirinktas mėnesis turi dienų nuo pirmadienio iki penktadienio. Pastaba: atimti švenčių dienas mėnesyje nėra numatyta programoje.

Maršruto generatoriaus nustatymai:

tarpas tarp firmų km. - vidutinis atstumas kilometrais nuo vienos firmos maršrute iki kitos.

min km. pridėti prie tarpo ir max km. pridėti prie tarpo - tai atstumas kilometrais, kurį generatorius atsitiktinai gali pridėti prie tarpas tarp firmų km. Taigi gaunasi, kad generatorius tarp firmų sugeneruos tokį atstumą tarp tokių reikšmių: tarpas tarp firmų km. + min km. pridėti prie tarpo ir tarptas tarp firmų km. + max km. pridėti prie tarpo. Pastebėjau, kad pas mane čia nelogiškai visai padaryta buvo. Bet kas padaryta tas padaryta.

min firmų skaičius per dieną ir max firmų skaičius per dieną - generatorius sugeneruos taip, kad apvažinėtų objektų per dieną būtų skirtingas skaičius. Ir būtų tarp min firmų skaičius per dieną ir max firmų skaičius per dieną.

pradžios ir pabaigos firma - žinoma tai įmonės pavadinimas, kuriai generuojamas automobilio maršrutas.

Duomenų failas

Gali kilti klausimas iš kur programa ima automobilio maršruto generavimo taškus. Visi taškai yra surašyti imoniuadresai.db failę. Vienam adresui skirta viena atskira eilutė. Jį galite pildyti pridėdami ištrindami adresus. Pageidautina, kad adresai būtų susiję su įmonės veiklos sritimi.

Programos išvestis

Nustačius visus parametrus ir paspaudus generuok. Programos pagrindiniame tekstiniame lauke išvysite sugeneruotą automobilio maršrutą (arba programa pakibs, jei bus kas nors blogai mano suprogramuota :) Taigi išvedimo laukas gali atrodo, kažkaip panašiai kaip čia:

Įmonė - Jakšto g-vė (Aplinkos m-ja) - Svajonių g-vė - Eišiškių plentas (UAB Grota) - Konarskio g-vė (LGT) - Įmonė
Įmonė - Konarskio g-vė (LGT) - Jakšto g-vė (Aplinkos m-ja) - Eišiškių plentas (UAB Grota) - Eišiškių plentas (UAB Grota) - Svajonių g-vė - Svajonių g-vė - Juozapavičiaus g-vė (Vandens klubas) - Konarskio g-vė (LGT) - Įmonė

41
91


Per 2 dienų nuvažiuota: 132

Taigi iš pradžių matote kiekvienos sugeneruotos dienos maršrutą, toliau matote, kiekvienos dienos nuvažiuotą atstumą iš viso. Galiausiai matote kiek nuvažiuotą per pasirinktą dienų skaičių.

Tokia struktūra padarytą tam, kad nusikopijavę galėtumėte įkelti į prie programos sukurtą šabloninį excel failą, į vieną stulpelį visų dienų maršrutus, o į kitą visų dienų kilometražą. Pastebėjau: kad daugelyje kompiuterių, kai nukopijuoji iš programos lauko tekstą ir įkeli į excel'į, lietuviškos raidės tampa heroglifais, todėl prieš kopijuojant perjunkite klaviatūrą į LT ir viskas bus tvarkinga..

Parsiųsti

Programą galite parsiųsti:

Pagrindinis tinklapis - čia.

Tai zip archyvas, kuriame turi būti tris failai: generator.exe, car_template.xls, imoniuadresai.db.

Nesklandumai

Visada galite man parašyti e-laišką ir paklausti to kas susiję su programos eksplotavimu, bet ne su jos tobulinimu ar klaidomis, nes aš neturiu galimybės jos nei tobulinti, nei taisyti klaidas.

Atsakomybė

Šis produktas duodamas naudoti, toks koks yra. Autorius neprisiima jokios atsakomybės kaip jis bus naudojamas ir kokios pasekmės iš to kils.

Autorinės teisės

Šio dokumento ir programos autorinės teisės priklauso Tomui Vildai. Jūs galite jais naudotis kaip tik norite, tik negali būti pakeista ši dokumento dalis apie autorines teises, prašau visada ją įterpti.